blankspacer

blankspacer

NASTARTUJ SVOU KARIÉRU S NÁMI

Aktuálně hledáme nové kolegy

Chceme, aby naši noví kolegové považovali svou práci v Shapu i za svou kariéru. Od interních postupů až po nové pozice, v Shapu může na své kariéře pracovat úplně každý.

blankspacer

blankspacer

 
KDYKOLIV A KDEKOLIV

Ať se jedná o koncept či samotné dodání, Shape vlastní zdroje pro přípravu a výrobu jednotlivých komponentů i komplexního řešení. Postupně jsme dospěli ke vzájemné rovnováze svých předností, které nám umožňují dodávat produkty snižující hmotnost, zvyšující výkon a překonávající konkurenci.

mind1

MYSLÍME NA BUDOUCNOST

Inovace není jen pojmem, který používáme; je to náš způsob práce. Inženýři pro vývoj pokročilých produktů se v Shapu zaměřují na tvorbu řešení, která zodpovídají budoucí požadavky zákazníků ještě dříve, než o ně sami požádají.

exit1

MATERIÁLOVĚ NEUTRÁLNÍ

Shape nahlíží do jádra problému a hledá optimální cestu bez ohledu na materiál. Od válcování oceli po hliník, po vstřikování plastů, kompozitů či hybridů, Shape se věnuje řešením šitých na míru.

global2

GLOBÁLNÍ UMÍSTĚNÍ

Shape využívá svou rozmanitou globální síť, která zaručuje řadu konkurenčních výhod. Ať už vaše potřeby zůstávají neměnné či se strategicky mění, naleznete v Shapu oporu zavedeného a zkušeného technického partnera.

SHAPE VE ZPRÁVÁCH
Načítání…
SHAPE FAMILY ŘÍKÁ
Načítání…
Nahoru